Angelo Bomius is Back

GREAT NEWS! 
 
It is our pleasure to announce the comeback of Angelo Bomius as team member of True Riga Hockey Cup. Angelo, who was member of our team as general manager for many years, after a short break is back in the team and will help us in our way to perfection. Welcome back! 
 
Also, we would like to thank Gints Bikars for participating in the organization of the True Riga Hockey Cup. We wish him good luck in the future participating in other challenging projects! 
 
‼️In the same time REGISTRATION IS GOING IN FULL SWING – you are very welcome to become a part of the greatest and biggest youth hockey tournament in Europe!
The dates for the 2020 tournament are set and we are pleased to invite your club to participate in our International AAA/AA Tournament to be held in Riga (Latvia) from April 3 until May 3, 2020.
Jānis Jansons
+ 371 26378360
Janis.Jansons@rhc.lv
 
We are looking forward to seeing you in Riga!
LIELISKAS ZIŅAS! 
 
Esam priecīgi paziņot par Angelo Bomius atgriešanos True Riga Hockey Cup turnīrā. Angelo, kas vairākus gadus bijis turnīra ģenerālmenedžeris, pēc īsas pauzes ir atgriezies mūsu komandā, kļūstot par turnīra daļu mūsu ceļā uz izcilību. Laipni lūdzam! 
 
Kā arī, vēlamies pateikt paldies Gintam Bikaram, kas atstājis mūsu komandu, par dalību True Riga Hockey Cup turnīra organizācijā un novēlēt veiksmi turpmākajās gaitās! 
 
‼️Tājā pašā laikā REGISTRĀCIJA TURNIRĀM NOTIEK PILNĀ SPARĀ – Laipni aicinām kļūt par Eiropas varenākā un lielākā jauniešu hokeja turnīra daļu!
Turnīra datumi ir noteikti, un mēs ar prieku aicinām Jūsu klubu piedalīties starptautiskajā AAA/AA turnīrā, kas notiks Rīgā (Latvija) no 3. aprīļa līdz 3. maijam.
Jānis Jansons
+ 371 26378360
Janis.Jansons@rhc.lv
 
Tiekamies Rīgā!
ОТЛИЧНЫЕ НОВОСТИ! 
 
Мы рады сообщить о возвращении знаменитого Анджело Бомиуса на True Riga Hockey Cup. Анджело, который был генеральным менеджером турнира в течение многих лет, после небольшого перерыва вернулся в нашу команду и будет помогать нам на пути к совершенству. Добро пожаловать! 
 
Также, мы хотим поблагодарить Гинтса Бикарса, который покинул нашу команду, за участие в организации турнира и пожелать всего наилучшего! 
 
‼️В то же время РЕГИСТРАЦИЯ НА ТУРНИР ИДЕТ ПОЛНЫМ ХОДОМ! Приглашаем стать частью самого мощного хоккейного турнира в Европе! Даты проведения турнира назначены и мы рады пригласить Ваш клуб к участию в нашем международном турнире по хоккею на льду ААА/АА, который состоится в Риге (Латвия), с 3го апреля по 3е мая.
Янис Янсонс
+ 371 26378360
Janis.Jansons@rhc.lv
 
До встречи в Риге!
We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.
Accept Read more